Vítáme všechny naše klienty do roku 2019. Hlavní novinkou pro tento rok je skutečnost, že od ledna poskytujeme také služby mobilní (docházkové) pedikúry.

Službu budeme poskytovat zhruba jednou za 14 dní ve čtvrtek a je určena především klientům, kteří se z důvodu nemoci, nepohyblivosti či jiného omezení nemohou dostavit do naší provozovny. V lednu 2019 probíhá zkušební provoz, ceník této služby uveřejníme na našich stránkách co nejdříve. 

 K telefonickému objednání na pedikúru využívejte, prosím, nejlépe provozní dny – tedy pondělí až čtvrtek  9:00 – 16:00. V jiné dny nemůžeme zaručit, že bude telefon plně dostupný.

 

V prodeji jsou poukázky na rok 2019 – podrobnosti jsou uvedeny pod záložkou „Ceník“.

Darkove_poukazy_prodej kopie
Poukazka_Havlickova_2019A kopie Poukazka_Havlickova_2019_Relax kopie

***

I v roce 2018 nabízíme své služby v oblasti péče o nohy a tělo: suchou (přístrojovou) pedikúru, masáže, odstranění kuřích ok, řešení zarůstajících nehtů a nehtová rovnátka, doplňkový prodej kosmetiky pro péči o nohy, poradenství v oblasti podologie a fyzioterapie. Naše pravidelná otevírací doba je nyní obvykle v pondělí a ve středu. Po vzájemné dohodě je možné se objednat i v jiném termínu. Od 1.4. 2018 jsme připravili úpravy v našem ceníku – viz. stránka „Ceník“.

***

 

V záložce „Naše procedury“ nyní naleznete video, ze kterého si můžete udělat představu o tom, jak vypadá přístrojová pedikúra v naší provozovně.

***

Kliknutím na odkaz pod textem se dostanete na stránky nemocnice v Litomyšli, kde lze shlédnout film, na kterém jsme se také podíleli.

http://litomysl.nempk.cz/nezustanes-sama

***

NEHTOVÁ ROVNÁTKA

systému Ross Fraser aplikujeme v naší provozovně. Jedná se o konzervativní řešení některých případů zarůstajících nehtů. Vyrábíme také individuální silikonové meziprstní korektory.

***

 

V naší provozovně používáme skvělé krémové pěny na nohy německé výroby

Allpresan a Callusan

Tyto pěny můžete u nás zakoupit či objednat. Pěny běžně používáme při pedikérském ošetření nohou, takže je u nás můžete osobně vyzkoušet.

PA_fus_str3_125_DOPPEL
6CallusandosenHandplussRGB

***

Poúrazové stavy

Rádi bychom také nabídli klientům s poúrazovými a pooperačními stavy rozcvičení a rehabilitaci. U nás se sice všechny výkony platí, protože nemáme smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, zato však máme dosud dost volných míst k tomu, abychom mohli tyto stavy začít řešit v co nejkratší době po chirurgickém doléčení.