V týdnu od 5. do 11.8.2019 máme dovolenou, provozovna bude uzavřena a nebude v provozu ani náš objednávkový telefon. 

 

K telefonickému objednání na pedikúru využívejte, prosím, nejlépe provozní dny – tedy pondělí až čtvrtek  9:00 – 16:00. V jiné dny nemůžeme zaručit, že bude telefon plně dostupný.

 

V prodeji jsou poukázky na rok 2019 – podrobnosti jsou uvedeny pod záložkou „Ceník“.

Darkove_poukazy_prodej kopie
Poukazka_Havlickova_2019A kopie Poukazka_Havlickova_2019_Relax kopie

***

I v roce 2018 nabízíme své služby v oblasti péče o nohy a tělo: suchou (přístrojovou) pedikúru, masáže, odstranění kuřích ok, řešení zarůstajících nehtů a nehtová rovnátka, doplňkový prodej kosmetiky pro péči o nohy, poradenství v oblasti podologie a fyzioterapie. Naše pravidelná otevírací doba je nyní obvykle v pondělí a ve středu. Po vzájemné dohodě je možné se objednat i v jiném termínu. Od 1.4. 2018 jsme připravili úpravy v našem ceníku – viz. stránka „Ceník“.

***

 

V záložce „Naše procedury“ nyní naleznete video, ze kterého si můžete udělat představu o tom, jak vypadá přístrojová pedikúra v naší provozovně.

***

Kliknutím na odkaz pod textem se dostanete na stránky nemocnice v Litomyšli, kde lze shlédnout film, na kterém jsme se také podíleli.

http://litomysl.nempk.cz/nezustanes-sama

***

NEHTOVÁ ROVNÁTKA

systému Ross Fraser aplikujeme v naší provozovně. Jedná se o konzervativní řešení některých případů zarůstajících nehtů. Vyrábíme také individuální silikonové meziprstní korektory.

***

 

V naší provozovně používáme skvělé krémové pěny na nohy německé výroby

Allpresan a Callusan

Tyto pěny můžete u nás zakoupit či objednat. Pěny běžně používáme při pedikérském ošetření nohou, takže je u nás můžete osobně vyzkoušet.

PA_fus_str3_125_DOPPEL
6CallusandosenHandplussRGB

***

Poúrazové stavy

Rádi bychom také nabídli klientům s poúrazovými a pooperačními stavy rozcvičení a rehabilitaci. U nás se sice všechny výkony platí, protože nemáme smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, zato však máme dosud dost volných míst k tomu, abychom mohli tyto stavy začít řešit v co nejkratší době po chirurgickém doléčení.